Shpërndarësi I Lojtarëve Të Rritur

Bashkohu me komunitetin e entuziastëve të lojrave të rritur


Mobile Ready Lojra

Lojrat e ndër-platformës do të punojnë në të gjitha pajisjet


Lojë Pornoje Për Të Gjithë

Lojra pa seks të plota, pa demos, pa regjistrim.

Filma Vizatimorë Pa Kartona Gei

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojrat Vizatimore Të Homoseksualëve Do Të Vijnë Me Paroditë Më Kinkiste

Nëse je i ri në botën e pornos, atëherë mund të mos dish për të gjitha kategoritë specifike që janë të ndryshme nga ato që merr në tubat kryesorë të seksit. Një nga kategoritë më të njohura në botë të lojrave të varura është parodia. Ka kaq shumë zhvillues që shndërrojnë kaq shumë personazhe nga kultura kryesore pop në kurva të vogla të këqija në universet virtuale të lojrave të seksit që ata krijojnë. Dhe një nga llojet më të vlerësuar të parodive për lojrat e seksit është ai që vjen me personazhe vizatimorë., Nëse shikon ndonjëherë personazhe vizatimorë dhe mendon për veten tënde se nuk do ta kishe problem ta fusje penisin tënd në prapanicën e tyre ose t'ua hidhje në fytyrë derisa të derdhësh fytin e tyre, atëherë ky koleksion i lojrave vizatimore gej do të të bëjë njeriun më të lumtur në internet.

Kemi kaq shumë parada vizatimore në vendin tonë, të frymëzuara nga të gjitha llojet e universive dhe historive që ishin popullore gjatë viteve. Dhe të gjitha këto lojra që ju ofrojmë janë nga brezi i ri I HTML5. Kjo teknologji e re u jep zhvilluesve aq shumë për të punuar me të. Procesi i krijimit është i thjeshtëzuar dhe ofron shumë më tepër liri për stilin në të cilin janë hartuar lojrat., Po mundohem të them se grafikat e lojrave dhe skicat e personazheve duken shumë si filmat e vërtetë që do të filloni të mendoni se animatorët e serisë origjinale kanë punuar në krijimin e këtyre lojrave. Dhe ne kemi kaq shumë lojëra në këtë koleksion për të kënaqur të gjitha dashuritë e tua gej që ti ke shikuar filma vizatimorë. Le të flasim më shumë për lojrat që kemi në këtë koleksion dhe për faqen në të cilën të ofrojmë gjithçka.

Të Gjitha Lojrat Vizatimore Të Homoseksualëve Që Do.

Koleksioni që kemi në faqen tonë po vjen me kaq shumë karaktere vizatimorë që janë bërë gej për argëtimin tonë. Një nga kategoritë më popullore të nëndetëseve të vendit tonë po vjen me paroditë mbihero. Ne kemi kaq shumë heronj nga filmat vizatimorë të rimbursuar në të gjitha llojet e skenarëve të pistë. Koleksioni po vjen me shumë lojra homoseksualësh Të Mrekullueshëm, që janë lojtare dhe ideale për ata që janë në binjakë dhe shkundës. Por NË faqen tonë ka edhe paroditë e homove komikë DC, të cilat janë pak më të errëta dhe ata vijnë me seks të ashpër me fytyra të palluara dhe madje edhe elemente TË BDSM-së.

Por nuk janë vetëm lojra mbiheroi në koleksionin tonë. Ne kemi parodi me personazhet nga të gjitha kartonat kryesore të notit të të rriturve. Ju mund të shihni se çfarë bëjnë djemtë Nga Familja, Babai Amerikan, Simpsonët dhe Futurama kur të gjitha zonjat e tyre nuk janë këtu. Dhe ka edhe disa parada vizatimore seksi që do ta shkatërrojnë fëmijërinë tënde me karikatura që i shikonim dikur. Xhoni Bravo më në fund doli nga dollapi në një nga këto lojra. Ka shumë më tepër. Nuk do ta shkatërroj surprizën për ty dhe do të të lë të zbulosh lojrat që paraqesin joshjen tënde të preferuar me karikatura vetëm.

Luaj Të Gjitha Lojërat Falas Në Faqen Tonë

Ne e krijuam këtë vend si një platformë të hapur për të gjithë djemtë për të shijuar disa nga fantazitë e tyre më të përdredhura. Dhe ne e dinim se do të ketë shumë lojtarë që duan të luajnë lojrat tona. Prandaj vendosëm të mbanim gjithçka të lirë dhe të monetizonim trafikun tonë me disa reklama jo të ndërhyra që nuk do të të bënin të largoheshe nga faqja jonë. Në të njëjtën kohë, ne e dimë që lidhjet e paraqitura në faqen tonë nuk janë të pranuara nga shoqëria, dhe ne ju ofrojmë përvojën më të sigurtë dhe më anonime të lojrave në internet., Nuk do të të duhet të bëhesh anëtar i vendit tonë para se të luash lojëra dhe nuk do të na japësh asnjë lloj informacioni personal. Për sa kohë që je 18 vjeç, mund të luash gjithë këto lojra. Çdo gjë këtu luhet direkt në shfletuesin tuaj dhe nuk do të ketë asnjë lloj shtesash apo shkarkimesh të kërkuara.

Luaj Falas Tani